Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Prognostika od letního slunovratu 20.6.2024, 22,50,Ostrava

do podzimní rovnodennosti 22.9.2024, 14,43, Ostrava

 

Nová doba přináší nové myšlenky a nové činy.

Rozložení planet ve zvěrokruhu tvoří konfiguraci zvanou koš. Vládnoucí planetou je Měsíc – lid, má největší vliv. Měsíc je na 16°Střelce v 10. domě.

Střelec je filozofické znamení, podporuje spolupráci se zahraničím, daleké cesty, je symbolem sebeovládání, objektivity, žádá si změnu myšlení, nové přístupy.

 

Pluto ve Vodnáři a na ascendentu přináší změnu. Podporuje novou dobu, nové přístupy, nové myšlenky. Je možné odhalení vlivu mimozemských civilizací. Transformace způsobí nečekané bouře, je nutná vnitřní jistota. Harmonie je narušena nedisciplinovanými lidmi, kteří touží po pohodlném životě – dovolená u moře a jiné požitky. . Důležité je předvídat a připravit se na budoucí krizi především soucitem. Naše nitro, soukromí, rodina je místem, kam cizí nevpouštíme, je to uzavřená společnost. Potřebujeme komunikovat, setkávat se, sdílet. Pomáháme si.

 

Uran v Býku a 3. domě – podporuje tvoření, komunikaci, krátké cesty, významná budou masmedia – může nastat změna v informacích.

 

29.6.2024 Lilit vstupuje do znamení Vah – během následujících 9 měsíců budeme mít možnost hlouběji pochopit svůj přístup k partnerským vztahům. Lilit bude z našeho podvědomí vytahovat veškeré bloky a komplexy týkající se vztahu – strach z odmítnutí, strach ze zranění, téma partnerské závislosti a také touhu uvidět v partnerovi sebe sama. Nyní můžeme pochopit, že základním impulzem k navázání partnerského vztahu je nevědomá snaha lépe pochopit a přijmout sebe sama.

Vstup Lilit do znamení Váhy bude podporovat harmonizaci emocí, partnerské vztahy, duchovní vzestup. Podporuje potřebu nezávislosti, princip citového odmítnutí, vytahuje hluboké křivdy, které se nachází v hloubce našeho nevědomí.

 

Saturn v Rybách a 1.domě – přináší neklid, zdravotní potíže, problémy s vodou – záplavy, znečištění, společenský neklid. Žádá se sebekázeň, soucit, víra v božský pořádek, schopnost vytvořit si vnitřní štěstí v temných časech. Je zde příslib harmonického zakončení. Jsou možné také změny v církvích.

 

Neptun v Rybách, vstupuje do znamení Berana v dubnu 2025 – jeho pobyt v Rybách podporuje soucítění, pomoc bližnímu, duchovní vzestup. V Beranu zesiluje individualitu, vnitřní duchovno. K čemu silně upínáme svůj obdiv a vůli, má schopnost přetvářet naši osobnost. Přichází očista od iluzí, korupčních afér, nešvary vlády a medií přichází ve známost.

 

Jupiter v Blížencích tvoří napětí se Saturnem – Jupiter symbolizuje růst, Saturn symbolizuje omezení. Jupiter symbolizuje nadšení, optimismus a naději, Saturn je opatrný, více pochybuje a je spíše pesimistický. Tyto dvě síly se nyní setkávají a je na nás, abychom je dali do rovnováhy. V pozitivu může Saturn usměrnit občas nereálné představy Jupitera a vnést do našeho života více pragmatičnosti a systematičnosti. Určité velké plány bude potřeba odložit a k jejich realizaci se uchýlit až v čase k tomu určeném.

 

Slunce ve znamení Raka a 5. domě – podporuje svobodu podnikání, volnočasové aktivity, uvolnění, radost. Přichází čas nových požadavků na lidské vědomí. Perioda zevních úspěchů končí, přichází tvorba vnitřního světa.

 

 

SHRNUTÍ

 

1. Nová doba přináší nové myšlenky a nové činy.

2. Je dobré umět předvídat a připravit se na překonání krizí.

3. Očista a rovnání partnerských vztahů, potřeba pochopit sama sebe.

4. Spolupráce se zahraničím, otázky nové filozofie, daleké cesty.

5. Rozvíjet své duchovno, individualitu a zároveň být soucitný a pomáhat potřebným.

6. Zajistit rodinu, finance, udržet si v rovnováze hmotný systém.

7. Přijímat svobodu, uvolnění, radost, odpočinek.

8. Překonat pasivitu, pohodlnost.

9. Harmonizovat vztahy mezi starší generací a mladými.

10. Vytvářet vize a naplňovat je.