Jana MuroňováJmenuji se Jana Muroňová,

narodila jsem se v roce 1941 v Hranicích. Třicet šest let jsem učila ruštinu a dějepis na různých místech, nejdéle v Ostravě. Ve svém životě jsem měla mnoho zájmů, nejsilnější byl však vztah k přírodě. Lyžování, horolezectví, turistika, chalupaření, zahrádka. Jak šel život.

Po odchodu do důchodu se aktivně věnuji astrologii, a to doposud. V letech 2002 až 2008 jsem byla předsedkyní Ostravské astrologické společnosti.

Na jaře 2019 jsem byla opět zvolena předsedkyní společnosti Astrologie Ostrava - http://www.astrologie-ostrava.cz.

Celoživotní učitelství je ve mně stále živé a čas od času se probudí natolik, že vedu astrologické kurzy. Je-li zájem o témata, která mne přitahují, tak také ráda o nich přednáším. Zájemci mě obvykle zvou na své akce, kde pak rozvíjíme myšlenky a zkušenosti přítomných.

Astrologie je spojená s terapií. Život v přírodě mě přivedl k léčivým bylinám, zdravému životnímu stylu, citlivosti a vnímavosti. Postupně začaly přicházet stále silnější vjemy, propojovaly se v různé souvislosti.

K astrologii a bylinkám přibyly masážní techniky. Bowenovu terapii považuji jako velmi účinnou pro narovnání těla, srovnání energetického systému a pro odstranění různých blokád. Očistná a velmi potřebná pro každého je lymfodrenáž.

Práce s lidským tělem, psychikou a především s duchovní podstatou člověka, mě přivedly k napsání knih Via Lucis – Pojďme se uzdravovat a Via Lucis 2 – Duchovní vzestup lidskou páteří. Inspirace přišla náhle a s ní i duchovní vedení. Obě knihy bych vám ráda představila a budu ráda, najdou-li si cestu k co největšímu počtu čtenářů.

Přeji vám příjemný a poučný čas prožitý nad knihou. Myslíte si také, že byste mohli přijmout nové způsoby léčby, či nové pohledy na životní události?

Jana Muroňová, autorka, astroložka a masérka

PS: práci jako osobní ruční masérka jsem ukončila v roce 2018.

 

Co znamená Via Lucis? Cesta Světla?

Světlo neboli informace, je v dnešní době primární, ať činíme cokoliv. O to více, pokud se týká našeho zdraví, rodinného či profesního života.

Lidé ke mně přichází ze dvou důvodů: buď je bolí záda a chtějí nápravu, nebo je přivádí potřeba znát svůj horoskop zrození, případně tendence v budoucnosti.

Kromě fyzické či psychické úlevy je dnes už také potřeba znát, proč bolest nastala, jaké má příčiny a jak je odstranit.

 

Lze takové informace získat?

Jana MuroňováBolest – citlivost v určité lokalitě těla vznikne energetickou zástavou. Nastává městnání – tlak, který způsobuje bolest. Nejlépe svým klientům pro uvolnění těchto blokád pomáhám bowenovou léčebnou terapií, která jako velmi šetrná a jemná technika uvolňuje tyto blokády jemným vychvěním.

Jedná se o ruční tlakovou masáž, která je natolik účinná, že již při prvním ošetření odstraní až 60% druhotných zástav. Postupně se lze dopracovat až ke kořenu problému a ten odstranit.

Na vnitřní tělesné úrovni je velmi účinná reflexní lymfodrenáž, která rovněž rozproudí a uvede opět do chodu očistný proces. Pročištěním všech lymfatických uzlů začne se opět čistit krev a dojde k uzdravení.

Astrologie je královská věda, která nám pomáhá v poznání a nápravě vyšších jemnohmotných těl.

Při prvním setkání člověka se svým horoskopem zrození obvykle dojde k úžasnému objevu, jaké možnosti mu skýtá jeho život a jak to, že dosud o nich nevěděl. Problémy, které nás dosud sužují, se obvykle rychle vyjasní, čímž dojde k úlevě. Astrologie dále poskytne návod, jak se zachovat, aby nedošlo k recidivě. Je to práce psychoterapeutická s cílem narovnat myšlení a chování tak, aby došlo k harmonizaci s řádem.

Tato práce ale vyžaduje osobní touhu člověka po nápravě, změně. Pokud ji dosud nepoznal, účinek bude buď omezený, nebo žádný.

Astrologii lze využívat k mnoha možnostem:

Lze poznat zaměření svých dětí, jakým směrem vést výchovu a vzdělávání, rozpoznat talenty a omezení.

Seznámíte se, jak jste spojeni se svým partnerem, spolupracovníky či přáteli, co si navzájem předáváte a jak lze tyto vztahy harmonizovat.

Lze optimálně načasovat operaci, koupi pozemku či nemovitosti, počátek podepsání smlouvy, energetický potenciál u zkoušek, odpovědi na zadané dotazy.