Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Konfigurace – grandkvadratura – JMU, Lilit, MU Venuše, Pluto

JMU ve znamení Štíra opouští starý systém, ve kterém Štír ještě vyhledává hlubiny minulosti, které pročišťuje. Ascendent ve Štíru posiluje víru v nový život. Lilit ve znamení Lva (divadlo) a v 9. uzavřeném domě sděluje, že starý pořádek musí být zničen, aby uvolnil místo pro nové ideologie. Nastupuje nová éra,

Pluta ve Vodnáři. Nová vývojová etapa zruší nadvládu bohatých a mocných nad obyčejnými lidmi, které tato „elita“ vnímá jako své otroky. Pluto vstupuje do Vodnáře 23.3.2023 a bude zde působit do 11.6.2023 kdy nastíní nové ideály, které budou uváděny do konkrétních situací. Pak se ještě vrátí do Kozoroha. Trvalý vstup Pluta do Vodnáře bude 21.1.2024 asi na příštích 18 let, což je proměnlivé)

MU v Býku a 6. domě v kon. s Venuší způsobí setkání tradiční minulosti, poznávání starých civilizací, přepis dějin. Spolu s tvořivým duchem budoucnosti se vynoří i nová kvalita bytí, sebeobnova. Poznání a pročištění minulosti může přinést změnu a nestálost materiálních a sociálních pout.

 MU v Býku a 6. domě v kon. s Venuší trigon MC v Panně – Žádá se moudrost, rozvaha,soucit, vcítění

 

Slunce 1°Berana, Měsíc, Neptun v Rybách a ve 4. domě – nová chuť podnikat, vynoření se nových forem. Zesílené a pročištěné intuitivní vnímání pocítíme jako originální duchovní impulzy.

Merkur Chiron a Jupiter v Beranu, v 5. domě – bude třeba najít rovnováhu mezi oběma stranami – černou a bílou bude třeba propojit je v celistvost. Staré a nové. Nastane volba a výběr. Symbol pro tuto dobu je „liška a kyselé hrozny“, důstojné mlčení.

Uran v Býku kon.dsc 72°tvůrčí aspekt Saturn kon. IC v Rybách – Uran v Býku ničí staré a přináší nové. V sedmém domě v oblasti našeho vztahu k zahraničí. Jako válku mezi černou a bílou. Ne každý bude přístupný změnám. Prožijeme polarizaci hodnot - dobro, zlo. Nutná bude ochrana před agresí, sebeochrana