Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Synastry - slunovrat letní 21.6.2023, 16,58 Praha

  a její vliv na Českou republiku 18.10.1918

 

Konfigurace

Obálka – Merkur asc kon. JMU v horoskopu republiky trigon Uran v horoskopu republiky sextil na bod štěstí kon. Mars MU v horoskopu republiky trigon Měsíc Venuše kon. Neptun v horoskopu republiky sextil Merkur kon. JMU v horoskopu republiky.

Zde probíhá plynulý přechod od boje k volbě, od pádu k osvobození. Zjevněji se objevuje možnost svobodného hledání, objevení osobní iniciativy a průkopnictví. Obracíme se k moudrosti našich předků, kteří nám pomáhají pochopit cykličnost projevů života. Bolestná vzpomínka, duchovní inspirace, představivost, vize. Kosmická síla přináší rozrušení, osvícení, zúrodnění, transformuje projevy existence. Relaxace, odpočinek, dramatická prezentace populárních ideálů a plné uspokojení základních potřeb člověka. Symbol nadbytku.  

Mars Venuše Lilit, sextil Merkur, sextil  Neptun sextil  Pluto

Mohou se vyskytovat závažné karmické úkoly. Zdánlivě z ničeho nic vznikají překážky, dluhy, jedna událost za sebou vleče řadu jiných, a vytváří tzv. osudovou souhru okolností. Dostává se tak možnost přechodu na jiný, vyšší evoluční stupeň. Pak je šance, že už se neblahé zkoušky přestanou projevoat.