Pozvánka na schůzku 9.10.2021

Vážení přátelé astrologie v Ostravě.

 

Po dlouhé přestávce se opět probouzíme do nového astrologického setkávání. Moc se na vás všechny těším a věřím, že se v nové době budeme opět v hojném počtu scházet. Možná vás překvapí také změna místa, ale věřím, že i na novém místě se budeme cítit stejně spokojeně jako dříve.

 

Takže, pokud nám situace dovolí, sejdeme se:

v sobotu 9.10.2021 v čase jako obvykle od 9:00 do 13:00 hodin na novém místě, a to v kulturním domě K-Trio, na adrese Dr. Martínka 1439, Ostrava - Hrabůvka.

Objekt K-TRIO má snadné napojení na hlavní silniční tahy (Frýdek-Místek, Bohumín, Havířov, Opava, Příbor), má dostatečnou možnost parkování a rovněž je velmi dobře dostupný MHD (zastávka: „Hrabůvka, Poliklinika“, linky: 1, 3, 10, 19, 27, 41, 48, 50, 55, 62, 77, 78, 96). Určitě budete spokojeni.

 

Na tomto setkání 9.10.2021 bude nejdůležitější navrhnout a sjednotit se na programech příštích schůzek, co vás nejvíce zajímá a jak budeme dále pokračovat. Vaše připomínky jsou pro všechny velmi cenné a rádi je zařadíme do příštích programů.

Další, stejně významnou částí programu bude změna ve vedení společnosti. Jana Muroňová, vzhledem ke svému věku ráda předá nástupnictví mladší generaci. Po předběžných jednáních je připravena převzít organizaci schůzek astroložka Daniela Lazarová, která jistě vnese do společnosti nové, tolik potřebné vhledy. Ráda se vám na tomto setkání představí a přednese je.

Poté bude následovat přednáška na téma: Podzimní rovnodennost 2021, jaké aktuální energie budou přicházet, co můžeme očekávat, jak vodnářské ideály o svobodě, rovnosti a volnosti postupně pronikají do našeho vědomí. Přednese Jana Muroňová.

Ve volné diskusi se samozřejmě můžeme vyjádřit ke všemu co je nám blízké a jak to cítíme. Všechny názory respektujeme.

 

Prosím dejte mi předem vědět, jestli se zúčastníte. Tentokrát je to důležité pro organizaci setkání.

Oběd pro zájemce je možno zajistit ve vedlejší restauraci Venuše. Cena vstupného je 200,- Kč.

Pokud máte své známé, kteří by se k nám chtěli připojit, prosím pošlete jim tuto pozvánku.

 

Děkuji a srdečně zdravím. Jana Muroňová, předsedkyně

V Ostravě 17.9.2021