Milí přátelé.

 
Všem, jež přišli na mou přednášku o Energiích, ze srdce děkuji. Vaše přítomnost byla podporující a inspirační. Přestože téma bylo těžšího kalibru společně jsme dokázali vytvořit určitou rovnováhu.
 
Na přednášce jsme si podrobněji vysvětlili, jak je nutné se chránit, (konkrétně naše jemnohmotná těla spojená s jednotlivými čakrami), neboť skoro každá myšlenka zachycená našimi "radary", např. v čekárně u doktora, není naše, ale někoho jiného, a přesto má tendenci nás ovlivnit.
 
Lékaři léčí fyzické tělo, ale my potřebujeme vyléčit především naše energetická těla, v nichž jsou ukryta všechna zranění, vzorce, neporušené smlouvy a závazky z minulých životů i současnosti. 
V energetických tělech je rovněž zakódována matrice našeho fyzického těla. Jsou-li tyto matrice narušeny, projeví se to i ve fyzickém těle. Nebo naopak, i když je z fyzického těla odebrán některý orgán, v matrici stále existuje a tedy do daného místa neustále vysílá informace. Následkem mohou být pooperační komplikace nebo jak všichni znáte pojem "fantómový syndrom".
 
Rovněž jsme si něco řekli k Paměťovým polím = schránkám, které po celý život plníme v různých oblastech života svou úzkostí, strachem, obavou a zodpovědností vůči sobě i ostatním. Těchto schránek je po celém našem těle celkem 64 stejně jako našich genů, či hexagramů v I-ťingu a Genových klíčů. Obsah těchto schránek je nutné "vysypat" způsobem, který jsme si ukázali na přednášce. Přeplněné schránky podél páteře způsobují bolesti zad - zodpovědnost v oblasti rodiny, práce, bydlení, peníze, kolektiv. Pravé rameno, prso - veliká zklamání ve vztazích apod.
 
Veškeré podrobné informace budou uvedeny v knize, která je plánována na příští rok. Až tato kniha vyjde, určitě se zde o ní zmíním.
 
Přeji všem krásný advent a nelpěte na svých představách, jak by mělo to či ono vypadat, zbytečně si plníte paměťová pole na úrovni srdce a žaludku.

S láskou
Daniela Lazarová
 
P.S. Další přednáška 17.12. s paní Ondraszkovou (aroma a phytoterapie)